نصب دوربین مدار بسته کارگاه و کارخانه ها :
نصب دوربین مدار بسته امروز بهترین دستیار حرفه ای برای نظارت از محیط هایی است که دوست داریم کمتر اشتباه در آن رخ دهد. مکان هایی مانند محیط کارگاهی و کارخانه که با پایینتر آمدن خطا و اشتباه می تواند بسیار کارآمد تر و سود دهی بیشتری برای ما داشته باشد. مدیران حرفه ای و مدرن می دانند که برای مدیریت اینگونه محیط ها باید از تکنولوژی ها استفاده کنند و نصب دوربین مدار بسته بهترین دستیار مدیریتی در کارگاه و کارخانه ها است.

کنترل رفت وآمد ، ورود و خروج ، تخلیه مواد اولیه ، مراقبت و آمارگیری از انبار ، مدیریت کارگران و کارمندان و بسیاری موارد دیگر این اهمیت را برای ما لازم می دارد که از دوربین مدار بسته برای محیط های دارای اهمیت استفاده نماییم. اما سوال اینجاست که برای اینگونه محیط ها با جزئیات و حساسیت بالا از چه نوع دوربینی استفاده کنیم که هم دارای کیفیت بالا باشد و هم تا زمان های طولانی بتوانیم از آن بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنیم؟ تجربه به ما اثبات کرده است که برای نصب دوربین مدار بسته در محیط های کارگاهی و کارخانه ها بهتر است از دوربین های مدار بسته دیجیتال یا تحت شبکه استفاده کنیم. دلیل آن کیفیت تصویر بالا ، کاربرد و ظرفیت گسترش بالا ، قابل استفاده تا سال های طولانی بدون افت کیفیت و دیگر موارد.
استقبال مشتریان از دوربین های AHD برای هتل و بیمارستان

10درصد
استقبال مشتریان از دوربین های دیجیتال برای هتل و بیمارستان

90درصد
نصب دوربین مدار بسته برای هتل و بیمارستان ها :
نصب دوربین مدار بسته برای بیمارستان و هتل ها از طرف ایمن کاران با تجربه های بسیاری همراه است. این گونه مجموعه ها دارای جزئیات و کلیاتی هستند که حتما می بایست از دوربین هایی استفاده شود که دارای امکانات و تکنولوژی بالایی باشد و همچنین توانایی گسترش در آینده را به مراه داشته باشد. در این میان نصب دوربین مدار بسته دیجیتال بهترین گزینه برای چنین محیط هایی می باشد.

مزایای نصب دوربین مدار بسته در چنین محیط های دارای اهمیت نیازی به توضیح ندارد ، زیرا برای همه واضح است که بدون استفاده از سیستم های نظارت تصویری عملا امروزه مدیریتی امکان پذیر نخواهد بود. نظارت بر رفت و آمد ها ، مشتریان ، پرسنل ، انبار ها ، اسناد و مدارک ، مالی و بسیاری دیگر از قسمت های این دو محیط بسیار واجب و دارای اهمیت بالایی هستند.

نصب دوربین مدار بسته دیجیتال بهترین گزینه برای استفاده در چنین محیطی است که امروزه اکثر مشتریان به این موضوع کاملا اشراف دارند. کیفیت تصویر اینگونه دوربین ها بسیار بالا و عالی است که از بستر شبکه استفاده می کند که عموما از قبل در این محیط ها بستر هایی جهت شبکه داخلی قرار داده شده است که در این صورت بسیاری از هزینه ها از لیست نصب دوربین مدار بسته حذف می گردد و قابل گسترش در آینده است. خدمات قبل از فروش و نصب دوربین مدار بسته :
پس از اینکه شما مشتریان احساس نیاز به نصب دوربین مدار بسته کردید می توانید پس از تماس با ما به صورت کاملا رایگان از مشاوره ما استفاده نمایید ، حتی اگر شرکت ما مجری نصب دوربین های مدار بسته شما نباشد. شما نیز می توانید به صورت رایگان در تهران درخواست بازدید و کارشناسی نسبت به نصب دوربین مدار بسته بدهید که شرکت در اولین فرصت یکی از کارشناسان خود را برای شما می فرستد و پس از بررسی و کارشناسی از طرف شرکت برای شما پسش فاکتور ارسال می گردد. اگر نیاز به خرید دوربین مدار بسته دارید می توانید از شرکت درخواست نمونه تصویر آن ها را بخواهید و سپس خرید نمایید . همچنین شما نیز می توانید به صورت حضوری در شرکت مورد مشاوره و مشاهده نمونه تصویر قرار بگیرید.

خدمات پس از فروش و نصب دوربین مدار بسته :
مشتریان ما که سیستم های نظارت تصویری دوربین مدار بسته را از ما دریافت کرده اند می توانند به صورت مادام العمر از خدمات پس از فروش و نصب ما استفاده نمایند . در صورتی که مشکل سیستم از مشتری باشد هزینه ایاب و ذهاب و تعمیر و بررسی از ایشان دریافت می گردد. اما در غیر اینصورت کلیه هزینه ها به عهده شرکت می باشد. شما مشتری گرامی نیز می توانید در هر زمان درخواست چکاپ ماهیانه یا فصلی داشته باشید. پس از نصب و فروش دوربین مدار بسته شرکت کلیه آموزش های لازم ا به شما می دهد تا برای مدیریت و استفاده از این سیستم بتوانید سهولت داشته باشید.

شرایط گارانتی و ضمانت تعویض :
کلیه محصولات SUPER VISION سوپر ویژن دارای 18 ماه گارانتی و ضمانت تعویض از طرف ایمن کاران می باشد که دارای شرایط زیر است :

فاکتور محصولات می بایست دارای مهر و تایید شرکت باشد.

جعبه و برچسب گارانتی روی جعبه می بایست همراه با دوربین باشند. دوربین یا دستگاه خام مورد قبول نیست.

از تاریخ فاکتور به مدت 18 ماه می توانید از ضمانت و گارانتی محصول استفاده نمایید.

نصب و دستکاری توسط افراد غیر متخصص دستگاه را از گارانتی خارج می نماید.

باز شدن دستگاه به هر طریقی توسط افراد غیر متخصص آن را از گارانتی حارج می نماید.

نوسان برق و جریان مغناطیسی دارای گارانتی و ضمانت نمی باشد.

در برخی محصولات رطوبت ، گرما ، سرما و شرایط دمایی نامناسب شامل گارانتی و ضمانت نمی باشد.